Rozšířené hledání

Detail brigády

Flexibilní práce v KFC Novodvorská

Popis pracovní pozice

Požadujeme

  • Příjemné vystupování
  • Týmovou spolupráci
  • Chuť učit se novým věcem
  • Pracovitost
  • Odpovědnost

Benefity

  • - Směny podle tvých časových možností, které plánujeme 14 dní dopředu
  • - Nemusíš zůstat jen u hranolek, u nás můžeš kariérně růst
  • - Část výplaty na účtu kdykoliv potřebuješ – možnost využít zálohy na mzdu po 3 měsících práce v KFC
  • - Spropitné pro každého a další finanční odměny nad rámec výplaty
  • - Jídlo na směně za pár kaček
  • - Výhody do všech našich značek (KFC, Starbucks, Burger King, Pizza Hut)
  • - Multisport karta, která umožňuje zvýhodněné vstupy do sportovišť, bazénů, wellness, ale třeba i dětských heren a dalších
  • - Slevy u našich partnerů – například Datart, CK Alexandria, Ticketstream, Aeskulab, Flixbus a další
  • - Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou
  • - Rádi se bavíme, a to nejen na směně, ale i mimo práci, takže nudy se bát nemusíš.

hodinova mzda Mzda: 110 - 121 Kč/hod.

kdyNástup od: ihned

kdeMísto výkonu práce: Praha - Praha 4

typ pracovniho pomeruPracovní poměr: DPP (práce na dohodu)

kategorie oboruKategorie oboru: Ostatní

Kontaktní osoba