Rozšířené hledání

Detail brigády

Práce v Burger Kingu OC Nový Smíchov

Burger King

Popis pracovní pozice

Staň se součástí královské rodiny Burger King, kde nám záleží na tom nejlepším zákaznickém servisu a jídle z čerstvých surovin.

Studuješ nebo jsi zrovna na rodičovské dovolené? Chceš si přivydělat a přitom zůstat králem či královnou svého času?

Přidej se do týmu Burger King! I pokud nemáš zkušenosti z oboru, vše tě naučíme.

Požadujeme

  • Včasné docházení na směny
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Časovou flexibilitu
  • Pokud máš zkušenosti z fastfoodu, budeme rádi, ale není to podmínkou

Benefity

  • Flexibilní plánování směn
  • Výhody do všech našich značek Burger King, KFC, Pizza Hut, Starbucks
  • Odměny ve formě Tips a Bonusů
  • Proplacená strava na směně
  • Přátelský kolektiv

hodinova mzda Mzda: 110 - 120 Kč/hod.

kdyNástup od: ihned

kdeMísto výkonu práce: Praha - Praha 5

typ pracovniho pomeruPracovní poměr: DPP (práce na dohodu)

kategorie oboruKategorie oboru: Ostatní

Kontaktní osoba

Burger King

Burger King

Již přes 50 let nabízejí naše restaurace po celém světě vysokou kvalitu a skvělou chuť za přijatelnou cenu. Naše zapálení pro jídlo, které servírujeme, je to, co nás definuje jako společnost a je v centru naší HAVE IT YOUR WAY® firemní politiky.