Rozšířené hledání

Detail brigády

Práce na baru, obsluha hostů baru/kavárny

Karel Šlesingr >>

Popis pracovní pozice

Máte po maturitě nebo po zkouškovém a hledáte brigádu na zajímavém místě s fajn lidmi?

Bar/kavárna 9ÍTKA na smíchovské náplavce, místo s uvolněnou atmosférou, skvělým kolektivem a především majitelem, hledá posily do teamu na dlouhodobou spolupráci nebo jen na léto.

Jedná se o práci na place i za barem, předchozí zkušenosti z podobného podniku jsou výhodou, ale nejsou nutné.

Máme otevřeno 7 dní v týdnu, všední dny 13-24, víkendy 11-24.

Vzhledem k otvírací době je práce vhodná až od 18 let, například pro studenty VŠ nebo absolventy SŠ.

Po zapracování a zvládnutí režimu v našem podniku je možné uvažovat nejen o brigádě, ale i o pracovním poměru.

Požadujeme

  • Požadujeme plynulou češtinu, příjemné vystupování, ochotu, spolehlivost, dochvilnost, pracovitost a fyzickou zdatnost.
  • Vše ostatní naučíme.
  • Důležitá je časová flexibilita, je nutné počítat s tím, že směny probíhají jak ve všední dny, tak o víkendech i o svátcích. Začátek směny je flexibilní, konec směny přibližně v jednu hodinu po půlnoci.
  • Preferujeme zájemce, kteří ve všední dny mohou pracovat již od 13h.

Benefity

  • Nabízíme 150,-/h, po zapracování i prémie dle denní tržby. Nástup nejlépe od druhé poloviny května.

hodinova mzda Mzda: 0 - 150 Kč/hod.

kdyNástup od: ihned

kdeMísto výkonu práce: Praha - Praha 5

typ pracovniho pomeruPracovní poměr: DPP (práce na dohodu)

kategorie oboruKategorie oboru: Ostatní

Kontaktní osoba

Bar - kavárna na smíchovské náplavce (Praha 5). Rodinná firma.