Advanced search

Job detail

Lektor kroužku Veselá věda

Veselá věda z. ú.

logo

Popis pracovní pozice

Máte duši badatele a nadání nadchnout děti? Máte ve všední den brzy odpoledne hodinku nebo víc volného času, který byste rádi věnovali smysluplné aktivitě? Hledáte brigádu, která vás bude těšit?Staňte se lektorem kroužku Veselá věda.Aktuálně hledáme lektora pro kroužek na Praze 4 - Jílovská, který probíhá každé pondělí od 15 hodin.

Hledáme přednostně lidi s praxí v práci s dětmi - pedagogy, vedoucí dětského kolektivu, ale i rodiče na mateřské dovolené, zaměstnance s alespoň jedním volným odpolednem, aktivní důchodce, studenty, OSVČ …

Důležité je nadšení pro práci s dětmi a zodpovědný přístup.Kroužky vědeckých pokusů probíhají na ZŠ po celé ČR v době školní družiny. Jedná se o jednoduché pokusy z oblasti přírodních věd pro děti z 1. - 5. třídy.Máme vlastní metodiku - je tedy potřeba se připravovat, ale není třeba pokusy vymýšlet. Máme vybavení, které vám zapůjčíme na celý školní rok.

Stojíme za lektory při všech počátečních krůčcích na škole i během kroužků. Nabízíme systém odměňování podle počtu kroužků a délky spolupráce, bonusy.Nabízíme i možnost zapojení do dalších našich aktivit - příměstské tábory během letních prázdnin, dopolední bloky pro mateřské školy, online verze kroužku. Vše záleží na Vašich možnostech a vzájemné domluvě.Chcete se přidat do našeho týmu? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Životopis a krátký motivační dopis uvítáme.

Požadujeme

  • - věk min. 18 let
  • - zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup

Benefity

  • - propracovanou metodiku
  • - zázemí velké, celorepublikové organizace
  • - podporu koordinátora
  • - rozsah brigády podle domluvy
  • - odměnu 175 - 325 Kč za lekci (odměna závisí na délce a rozsahu spolupráce)
  • - možnost rozšíření spolupráce - dopolední bloky pro MŠ, příměstské tábory

hodinova mzda Wage: 200 - 325 CZK per hour

kdyStarts from: ihned

kdePlace of work: Praha - Praha 4

typ pracovniho pomeruEmployment type: DPP (práce na dohodu)

kategorie oboruJob category: Ostatní

Contact person

Veselá věda z. ú.

Veselá věda z. ú.

Posláním naší organizace Veselá věda je probouzet u dětí zájem o přírodní vědy. Organizujeme kroužky, příměstské i pobytové tábory po celé České republice i na Slovensku, aktuálně spolupracujeme s více jak 750 MŠ i ZŠ. Při všech našich aktivitách klademe důraz na přirozenou zvídavost dětí a poskytujeme jim bezpečné prostředí pro jejich svobodné bádání. Lektorům nabízíme smysluplnou a hravou brigádu, propracovanou metodiku a podporu jedné z největších organizací v oboru.