Rozšířené hledání

Detail brigády

Obsluha hostů, práce za barem

Karel Šlesingr

Popis pracovní pozice

Hledáte brigádu na zajímavém místě s fajn lidmi?

Bar/kavárna 9ÍTKA na smíchovské náplavce, místo s uvolněnou atmosférou, skvělým kolektivem a majitelem, hledá posily do teamu, nejlépe na dlouhodobou spolupráci.

Jedná se o práci na place i za barem (příprava kávy, jednoduchých drinků a domácích limonád, čepování piva). Předchozí zkušenosti z podobného podniku jsou výhodou, ale nejsou nutné.

Máme otevřeno celoročně, 7 dní v týdnu, všední dny 13-24, víkendy 11-24.

Vzhledem k otvírací době je práce vhodná až od 18 let, například pro studenty VŠ.

Po zapracování a zvládnutí režimu v našem podniku je možné uvažovat nejen o brigádě, ale i o pracovním poměru.

Požadujeme

  • Nabízíme 140,-/h, po zapracování 150,-/h + prémie dle denní tržby.
  • Zkušebnní směny od března, pravidelný rozpis od dubna.

Benefity

hodinova mzda Mzda: 0 Kč/hod.

kdyNástup od: ihned

kdeMísto výkonu práce: Praha - Praha 5

typ pracovniho pomeruPracovní poměr: DPP (práce na dohodu)

kategorie oboruKategorie oboru: Ostatní

Kontaktní osoba

Bar - kavárna na smíchovské náplavce (Praha 5). Rodinná firma.