Advanced search

Job detail

Brigáda na prodejně FOTOLAB OD Billa, mzda 140 Kč/hod.

CeWe Color, a.s.

logo

Popis pracovní pozice

Potřebujeme dlouhodobou výpomoc na prodejnu FOTOLAB v Praze v době dovolené či nepřítomnosti stálých zaměstnanců (plnohodnotné zastoupení stálého personálu).Směny ranní/ odpolední. Potřebujeme, aby vhodný uchazeč/-ka měl/-a možnost pracovat po celou směnu, tedy ranní nebo odpolední, ne pouze pár hodin. Dále požadujeme věk min. 18 let z důvodu společné hmotné odpovědnosti.Zároveň informujeme, že budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří dle zaslaných podkladů vyhovují naším požadavkům. Z kapacitních důvodů bohužel nemůžeme odpovídat všem uchazečům.

Požadujeme

  • Vzdělání - SŠ nebo SOU, částečné technické znalosti v oblasti fototechniky a fotografie výhodou, znalost úpravy fotografií - Zoner, Photoshop, výhodou.
  • Dále vyžadujeme samostatnost, odpovědnost, poctivost, příjemné vystupování a prozákaznický přístup.
  • Přihlaste se zasláním životopisu v ČJ, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Benefity

  • Mzda je 140 Kč/ hodina.

hodinova mzda Wage: 0 - 140 CZK per hour

kdyStarts from: ihned

kdePlace of work: Praha - Praha 9

typ pracovniho pomeruEmployment type: DPP (práce na dohodu)

kategorie oboruJob category: Ostatní

Contact person

CeWe Color, a.s.

CeWe Color, a.s.

CEWE FOTOLAB je obchodní značkou společnosti CeWe Color, a. s., která patří do nadnárodní skupiny CEWE, největšího výrobce fotoprací a fotoproduktů v Evropě. V současné době pod značkou CEWE FOTOLAB provozujeme 49 značkových prodejen nabízejících zákazníkům značkové CEWE fotoslužby, prodej fotoaparátů a příslušenství s poradenským servisem.